Przypomnienie o lekach, aby w razie potrzeby otrzymać powiadomienie

0

Woda funkcjonalna Integra o smaku www jabłkowym i migdałowym reprezentuje idealne połączenie energii i oczyszczenia, które łączy w sobie zalety wody oligomineralnej, znanej ze swojego działania moczopędnego, z magnezem, potasem, wapniem i cynkiem oraz witaminami B3, B6 i B12.

Magnez i potas przyczyniają się do dobrego samopoczucia mięśni, kości i umysłu, podczas gdy wapń i cynk przyczyniają się odpowiednio do prawidłowej wydajności energetycznej metabolizmu i prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego.

Kliknij na zdjęcie i obejrzyj wideo z Ilarym Blasi, wyjątkowa relacja

 1. Połączone działanie witamin B3, B6 i B12 pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia, stanowiąc prawdziwy zastrzyk energii.
 2. Bez kalorii i bez cukrów Integra przeznaczona jest dla wszystkich, którzy przywiązują dużą wagę do swojego dobrego samopoczucia i zdrowego stylu życia, a którzy chcą się naładować, nie rezygnując ze smaku.

Acqua Vitasnella i cała jej linia zawsze opierała swoją filozofię na koncepcji Tu Al Meglio, która łączy dobre samopoczucie fizyczne – uzyskane dzięki działaniu wody pomagającej organizmowi wyeliminować nadmiar toksyn – z promowaniem dobrego samopoczucia 360°.

Integra, podobnie jak cała linia Le Linfe, jest dostępna w praktycznym formacie PET o pojemności 500 ml.

Acqua Vitasnella powraca do telewizji z kampanią reklamową Absolutnie Vitasnella, aby opowiedzieć o zaletach pełnego asortymentu, który obejmuje wodę, smaczną Depurathè i wody funkcjonalne z linii Le Linfe.

Aplikacja Zdrowie: Jak utrzymać zdrowy styl życia

 • W sklepach z systemem Android i iOS dostępnych jest wiele aplikacji, które prowadzą nas do zdrowszego i bardziej cnotliwego stylu życia. Nasz wybór
 • Aplikacja Zdrowie: Jak utrzymać zdrowy styl życia
 • Zespół SmartWorld
 • Zespół SmartWorld
 • z 15 października 2022 o godzinie 19:06

Aplikacja Zdrowie: Jak utrzymać zdrowy styl życiaAplikacje pomagają nam zachować zdrowe życie, przypominają o ruchu, przyjmowaniu leków i proponują nowe, naturalne przepisy. Nie tylko dlatego, że oprogramowanie takie jak Zdrowie, dieta i fitness dostarcza wskazówek, jak prowadzić zdrowy tryb życia i kontrolować swoje zachowania.

Medicine Reminder wysyła powiadomienie na Twój smartfon, gdy nadejdzie czas przyjęcia leku, a Mediately Farmaci dostarcza informacji na temat 16 000 leków znajdujących się w naszej farmakopei. Przyjrzyjmy się niektórym z najciekawszych na Androida i iOS.

Naturalne środki zaradcze: zdrowy tryb życia dla przepisów kulinarnych, ćwiczeń, herbat ziołowych i olejków eterycznychMediately Leki z informacjami o lekach, w tym o klasie, wskazaniach, dawkowaniu i cenach. Zdrowie, dieta i fitness: trzy filary dobrego samopoczucia

Przypomnienie o lekach, aby otrzymać powiadomienie w razie potrzeby

Naturalne środki zaradcze: zdrowy tryb życia dla przepisów kulinarnych, ćwiczeń, herbat ziołowych i olejków eterycznych

Aplikacja Natural Remedies: zdrowe życie oferuje setki przepisów i porad, które są stale aktualizowane. Interesująca jest łatwość obsługi, ponieważ po pobraniu aplikacji wystarczy wybrać temat, który Cię interesuje w czterech sekcjach: Problemy i zaburzenia, Naturalne środki zaradcze, Olejki eteryczne, Zdrowe życie.

Dostępna zarówno na smartfony i tablety z Androidem, jak i na iPhone’a i iPada, jak wyjaśnili twórcy, aplikacja zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby czuć się dobrze i zachować formę, od zdrowych przepisów po ćwiczenia jogi, herbaty ziołowe, olejki eteryczne, lekarstwa babci i najnowsze wiadomości z nauki na temat zdrowego odżywiania, zdrowia, stylu życia i stylu życia.

 1. Dostępne są także porady dotyczące zdrowej diety oraz samodzielnego tworzenia własnych kosmetyków naturalnych, przeciwzmarszczkowych, przeciwtrądzikowych oraz do codziennej pielęgnacji skóry.
 2. Aplikację można pobrać i zainstalować bezpłatnie i zawiera reklamy. Te ostatnie można wyeliminować płacąc 1,59 euro miesięcznie.
 3. Mediately Leki z informacjami o lekach, w tym o klasie, wskazaniach, dawkowaniu i cenach

Jak ważna jest znajomość wskazań i skutków ubocznych leków, które nam przepisano, ale także klasy, wskazań, dawkowania, substancji czynnej i cen. Aplikacja Mediately Farmaci udostępnia bazę danych 16 000 leków i dla każdego z nich podaje dane dotyczące dawkowania i składników aktywnych, wskazań terapeutycznych oraz ewentualnych leków równoważnych.

Godna uwagi jest obecność sekcji identyfikującej leki dostępne bez recepty lub te, na które nie jest wymagana recepta lekarska.

W ten sposób wyświetlany jest wskaźnik masy ciała i procent tkanki tłuszczowej

W ten sposób wyświetlany jest wskaźnik masy ciała i procent tkanki tłuszczowejPodczas instalacji aplikacji zostaniesz poproszony o zarejestrowanie się przy użyciu adresu e-mail i wskazanie, czy jesteś zwykłym użytkownikiem, czy lekarzem, farmaceutą, studentem lub innym pracownikiem służby zdrowia, aby uzyskać spersonalizowane informacje.

Aplikacja jest bezpłatna zarówno na Androida, jak i iOS. Jak wyraźnie wyjaśniono, zastosowanie obejmuje także klasyfikację chorób ICD-10 i system klasyfikacji ATC. Mediately Farmaci umożliwia szybkie wyszukiwanie potrzebnych informacji w dowolnym miejscu i czasie.

Dobre zdrowie nie wystarczy, aby zachować formę. Musimy także przestrzegać zbilansowanej diety, regularnie uprawiać aktywność fizyczną i kontrolować parametry naszego organizmu.

Na ratunek przychodzi aplikacja taka jak Health, Diet & Fitness. Po pobraniu (tylko na urządzenia z systemem Android) i instalacji należy podać swoje dane osobowe, tj. wagę, wzrost, obwód talii, obwód bioder oraz dokonać samooceny poziomu swojej aktywności.

 • Istnieje także możliwość wprowadzenia danych o wypitej wodzie i spalonych kaloriach podczas śniadania, obiadu i kolacji. Oprócz śledzenia aktywności fizycznej pod względem czasu trwania i spalonych kalorii.
 • Reklamę w aplikacji można wyeliminować, płacąc jednorazową opłatę w wysokości 1,99 euro. W przypadku wersji Pro z większą liczbą funkcji potrzebujesz 2 euro miesięcznie, 4 euro na 3 miesiące lub 13 euro na zawsze.

Aplikacja Medicine Reminder integruje bazę danych leków na receptę i różnych dawek. Wystarczy wskazać czas, częstotliwość i dawkę, aby także mieć pod kontrolą zapasy, wskazać ilość dostępnych tabletek i ustawić moment, w którym otrzymasz ostrzeżenie o konieczności zakupu nowego opakowania.