Dieta śródziemnomorska jako przykład diety zrównoważonej

0

Czasami zbilansowana dieta i  Dom zdrowy tryb życia nie wystarczą, aby osiągnąć upragniony dobrostan fizyczny i psychiczny. Z tego powodu należy jak najlepiej wspierać organizm, stosując odpowiednie suplementy, w odpowiedni sposób. Dowiedzmy się jak!

Kiedy mówimy o diecie śródziemnomorskiej, od razu przychodzą nam na myśl typowe smaki naszego terytorium: Włochy, Chorwacja, Grecja, Hiszpania i wiele innych krajów, z których roztacza się widok na nasze piękne morze. Tradycje kulinarne, które zdaniem lekarzy i dietetyków stanowią podstawowy styl życia dla zdrowia człowieka.

Odkryj wszystkie suplementy IntegraLine w sklepie i eksperymentuj w kuchni

 1. Badania prowadzone od ponad 40 lat przez małżonków Ancel i Margaret Keys na populacjach basenu Morza Śródziemnego wykazały, że dieta odgrywa decydującą rolę zarówno w długości, jak i jakości życia.
 2. Podobnie w 2010 roku dieta śródziemnomorska została uznana i nagrodzona przez UNESCO za niematerialne dziedzictwo ludzkości.

Odkryj wszystkie suplementy IntegraLine w sklepie i eksperymentuj w kuchniOprócz bezpośrednich korzyści na poziomie fizycznym, psychologicznym i zapobiegawczym, dietę śródziemnomorską możemy zdefiniować jako dietę zrównoważoną. Mówimy o stylu życia, który obejmuje szereg pośrednich, ale równie ważnych wartości. Bogactwo różnorodności biologicznej, wysoka wartość społeczna
kulturalne, pozytywne zyski dla lokalnej gospodarki i mniejszy wpływ na środowisko.

Świadoma dieta to zatem nie tylko zdrowy nawyk mający na celu zapewnienie dobrego zdrowia, ale także wybór zrównoważonego rozwoju środowiska dla przyszłych pokoleń.
Znaczenie integracji

Jak powiedzieli na początku tego artykułu, czasami zdrowa dieta nie wystarczy, dlatego należy wspierać organizm w jak najlepszy sposób: poprzez suplementację!

 1. W rzeczywistości istnieją różne badania i badania, które weryfikują utratę witamin, minerałów i składników odżywczych z żywności znajdującej się na naszych stołach w wyniku nowoczesnych systemów produkcji i konserwacji. Potrzeby żywieniowe zmieniły się na przestrzeni lat i samo odżywianie nie jest już wystarczające.
 2. Suplementy diety, takie jak te obecne w nowej linii IntegraLine marki Beautech, stają się cennym wsparciem we wzmacnianiu zdrowego stylu życia, opartego na zasadach prawdziwej diety śródziemnomorskiej.

Kapsułki, produkty do żucia, koktajle, musli i wywary: uważne poszukiwanie najlepszych składników daje możliwość zagwarantowania obecności składników odżywczych dostosowanych do potrzeb dietetycznych, pomagających kontrolować równowagę masy ciała i poczucie głodu.

Zmień swój styl życia!

Słowo dieta pochodzi od greckiego słowa diaita i oznacza nawyk, styl życia, zasadę: to właśnie filozofia Nutricethica®, na której opiera się linia IntegraLine. Pełna gama suplementów diety opracowanych specjalnie w celu wdrożenia i wzbogacenia zbilansowanej diety, np. śródziemnomorskiej, która w 2010 roku została uznana przez UNESCO za niematerialne dziedzictwo ludzkości.

 1. Badania naukowe nie tylko reprezentują zdrowy tryb życia i pomagają zachować formę, ale także podkreślają, jak bardzo tego typu dieta pomaga w utrzymaniu dobrego samopoczucia organizmu, a przede wszystkim w zapobieganiu chorobom.
 2. Tak naprawdę udowodniono naukowo, że zdrowa i zbilansowana dieta, taka jak śródziemnomorska, może ograniczyć rozwój patologii.

Ale spróbujmy głębiej zrozumieć, czym one są i do czego służą, czytając ten artykuł

MOC SUPLEMENTÓW ŻYWNOŚCI

Ale spróbujmy głębiej zrozumieć, czym one są i do czego służą, czytając ten artykułSuplementy diety to produkty przeznaczone do uzupełniania normalnego odżywiania. Czasami zdrowa dieta i zdrowy tryb życia nie wystarczą, aby osiągnąć pożądany dobrostan fizyczny i psychiczny.

Z tego powodu należy jak najlepiej wspierać organizm, stosując odpowiednie suplementy, w odpowiedni sposób. Istnieją różne badania i badania, które weryfikują utratę witamin, minerałów i składników odżywczych z żywności znajdującej się na naszych stołach, w wyniku nowoczesnych systemów produkcji i konserwacji.

 1. Staranne poszukiwanie najlepszych składników daje możliwość zagwarantowania obecności składników odżywczych dostosowanych do potrzeb dietetycznych, pomagających kontrolować równowagę masy ciała i poczucie głodu.
 2. SATIERREAL® Satiereal® to jedyny ekstrakt ze znamion szafranu objęty światowym patentem na kontrolę uczucia sytości i utratę wagi.

Satiereal® jest w stanie regulować apetyt, odgrywając aktywną rolę na poziomie SRI (inhibitora wychwytu zwrotnego serotoniny), co w konsekwencji prowadzi do zmniejszenia uczucia głodu związanego z lękiem, stresem i związanym z nim „kompulsywnym” podjadaniem.

Badania kliniczne wykazały znaczny i postępujący spadek masy ciała w ciągu 8 tygodni przyjmowania, przy średnim spadku masy tłuszczowej o 1 kg, znaczny spadek apetytu (-84%), chęci do przyjmowania pokarmu (-55% ), a w szczególności słodycze (-78%).
ID-ALG®

Skoncentrowany preparat na bazie alg brunatnych (Ascophyllum nodosum) bogaty w polifenole morskie i naturalny jod, posiadający zdolność hamowania 77% amylaz (odpowiedzialnych za metabolizm węglowodanów) i 63% lipaz (odpowiedzialnych za metabolizm lipidów).

Wypróbuj KIT z 28-dniowym programem

Zahamowanie tych dwóch kluczowych enzymów trawiennych metabolizmu pozwala nam przyswoić mniej węglowodanów i tłuszczów odpowiedzialnych za przyrost masy ciała, ponieważ są one odpowiedzialne za akumulację na poziomie trzewnym i ustrojowym.

Wypróbuj KIT z 28-dniowym programemBadania kliniczne wykazały zmniejszenie obwodu talii o 2,4 cm, bioder o 1,7 cm w 8 tygodni. Po 16 tygodniach widocznie zmniejszyła się ilość tkanki tłuszczowej trzewnej i brzusznej.

ZESTAW ZAWIERA:

 • 1 szt. Kapsułka Przed 56 x 600 mg, wspomaga metabolizm węglowodanów i tłuszczów
 • 1 szt. Przerwa do żucia 56 x 400 mg, pomaga zmniejszyć głód nerwowy
 • 1 szt. Muesli Crunchy 500 g, przyczynia się do utrzymania masy mięśniowej
 • 1 szt. Shaker 300 ml
 • 2 szt. Odwar Dren 02 500 ml, wspomaga drenaż płynów ustrojowych
 • 7 szt. Smoothie Detox 01 40 g, poprawia napięcie naczyń i działa oczyszczająco
 • 7 szt. Smoothie Dren 02 40 g, reguluje pracę jelit i działa drenująco
 • 7 szt. Smoothie Slim 03 40 g, wspomaga uczucie sytości i kontrolę masy ciała
 • 7 szt. Smoothie Tonic 04 40 g, ma naturalne działanie tonizujące i przeciwutleniające

Ostrzeżenia

Stosować 1 tabletkę dziennie, najlepiej podczas posiłku. Zawartość rozpuścić w szklance z dużą ilością wody.

Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplementy nie są przeznaczone jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej 3 lat.

W przypadku kobiet w ciąży lub karmiących piersią oraz dzieci zaleca się konsultację z lekarzem.

składowanie

Probówki przechowywać szczelnie zamknięte, w chłodnym i suchym miejscu.
Uwaga: nie stosować produktu po upływie terminu ważności wskazanego na opakowaniu.
Ważne jest, aby zawsze mieć pod ręką informację na temat suplementu diety, dlatego należy zachować zarówno pudełko, jak i ulotkę informacyjną.