Kolorowo spiewnie o straszliwym smoku

0

Oczywiście po premierze tej czy innej nowości Kliknij tutaj chcemy to zobaczyć jak najszybciej, ale czasami wyjście do kina jest niemożliwe, a po premierze dla wielu wygodniej jest obejrzeć film w domu, na komputerze, w intymności i komforcie. Jednak śledzenie, czy długo oczekiwane filmy są już w Internecie w dobrej jakości i można je oglądać online, może być trudne.

Dlatego dzisiaj proponujemy Państwu TOP 10 kreskówek wydanych stosunkowo niedawno, a już dostępnych w dobrej jakości. Są to zupełnie nowe, niezależne dzieła animowane i kontynuacje ukochanych już historii. Gwarantujemy, że na pewno nie będziesz się nudzić.

Treść

 • Raya i ostatni smok
 • Dusza
 • Mitchell kontra maszyny
 • Конь Юлий i большие скачки
 • Twinkle-Flint
 • Krudowie: Parapetówka
 • Troll: Dookoła świata
 • Rodzina Willoughbych
 • Scooby-Doo na dworze króla Artura
 • Legenda o wilkach

Raya i ostatni smokRaya i ostatni smokW fikcyjnym kraju zwanym Kumandra ludzie i piękne smoki żyli szczęśliwie i beztrosko, zapewniając im wodę i dobrobyt. Ale kiedy na świecie pojawiły się najstraszniejsze stworzenia, druunktóre zamieniają wszystkie żywe istoty w kamień.

Smoki walczyły z nimi, aż wszystkie zamieniły się w kamienne posągi i tylko ostatni z nich, Wodny Smok Sisu, wypędził druuna za pomocą magicznego smoczego kamienia, ale ona sama zniknęła. Następnie Kumandra podzieliła się na pięć walczących stanów: Serce, Kieł, Szpon, Kręgosłup i Ogon.

Magiczny kamień przechowywano w Сердце, lecz pewnego dnia zapragnęły go posiąść także inne narody. Z powodu wojny domowej i ludzkiej słabości Druunowie powrócili ponownie. Wtedy młoda księżniczka serca, córka wodza Rayi, postanowiła odnaleźć ostatniego smoka Sisu, aby mógł pomóc zaprowadzić pokój na tym świecie.

Kolorowa kreskówka studia Disneya znalazła się w czołówce najbardziej oczekiwanych filmów animowanych 2021 roku.

Kreskówka duszy

Powstał nawiązując do klasycznej opowieści o ratowaniu świata, ale zadowoli Cię wieloma oryginalnymi ruchami i wysokim poziomem animacji, więc spiesz się poznać nową księżniczkę Disneya!

 • Kreskówki, w których brałem udział Atelier Pixar, od dawna ugruntowały swoją pozycję jako wysokiej jakości kreacje animacyjne o niepowtarzalnym stylu i głębokim znaczeniu. Dzięki animowanemu filmowi „Puzzle” widzowie mogli kiedyś odbyć podróż w głąb siebie i odkryć, jakie emocje nami kierują.
 • W nowej historii tych samych autorów zostajemy zaproszeni do świata, w którym dusze dopiero zaczynają kształtować swoje przyszłe pasje, gusta i aspiracje przed udaniem się na Ziemię.

Kreskówka duszyFabuła skupia się na zakochanym w jazzie nauczycielu muzyki Joe Gardnerze, który marzy o występach na scenie w zespole jazzowym.

Po pomyślnym przejściu przesłuchania coraz bliżej realizacji swojego marzenia, ale wracając w dobrym humorze do domu, wpada do kanału ściekowego. Jego dusza leci do nieba, ale zamiast tego trafia do innego miejsca, gdzie młode dusze uczą się i szukają siebie. Spotyka tu młodą duszę numer 22, która od setek lat nie może znaleźć swojej „iskry”, by polecieć na Ziemię.

Joe postanawia pomóc jej odnaleźć siebie i jednocześnie spróbować wrócić do życia

Film animowany, jak mówią, „wystrzelił” w kasie i otrzymał wiele pozytywnych recenzji od krytyków. Porusza dość poważne tematy dotyczące losu, życia, śmierci i marzeń, ale jednocześnie jest napisana bardzo jasnymi i jaskrawymi barwami.

 1. Historie o powstaniu maszyn widzieliśmy niezliczoną ilość razy, ale twórcom filmu raz po raz udaje się zaskoczyć nawet najbardziej wyrafinowanego widza.
 2. Tym razem nadzieja ludzkości na wybawienie od nadchodzącej apokalipsy jest zwyczajna, ale jednocześnie nieco dziwna rodzina Mitchellów, której członkowie nie zawsze mogą znaleźć wspólny język, ale teraz będą musieli zjednoczyć się w obliczu niebezpieczeństwa.
 3. Studentka Katie Mitchell Od dzieciństwa uwielbiała tworzyć filmy krótkometrażowe i marzyła o zostaniu reżyserką.

Po otrzymaniu listu akceptacyjnego do kalifornijskiej szkoły filmowej spieszy się, aby jak najszybciej opuścić dom, w którym zbyt często spotykał się z nieporozumieniami ze strony bliskich.

W szczególności często musiał kłócić się z ojcem Rickiem, nie zdając sobie sprawy z jego obsesji na punkcie gadżetów. Jednak niespodziewanie Rick wypożycza Katie bilety lotnicze i zamiast tego chce zabrać córkę do domu w Kalifornii rodzinnym samochodem z całą rodziną, zabierając ze sobą moją mamę Lindę i młodszego brata Kathy Aronne.

Gdy w trakcie podróży Mitchellowie próbują naprawić swój związek

Swiatem nagle przejmuje sztuczna inteligencja. Nie ma wątpliwości: ta rodzina będzie bezinteresownie i z humorem walczyć ze zbuntowanymi robotami, laptopami i pralkami: ile kosztuje pies Mitchell, zabawny pucołowaty mops Monchi, który jest dodatkowym elementem komiksowym

Gdy w trakcie podróży Mitchellowie próbują naprawić swój związekDynamiczna i zabawna „bohaterska” franczyza Studio Apartamentu „Melnica” nabywa dziesiątą kreskówkę: przed nami spin-off oraz gadatliwy i niespokojny solowy projekt Koń Julii. Niektórzy mogą powiedzieć, że ostatnie filmy z tego cyklu wyczerpały się, a mimo to spełniają swoją główną funkcję: pomagają pocieszyć się dzięki jasnemu obrazowi i ponownie zobaczyć na ekranie ulubione postacie.

Tym razem koń Julius, który od dawna stał się ulubieńcem publiczności, zakochuje się: damą jego serca staje się piękna klacz o imieniu Gwiazda Wschodu, której właścicielem jest sułtan Rashid. Ma szczególną królewską krew, więc musisz zabiegać o jej względy w szczególny sposób.

 1. Ponieważ sam Juliusz nie jest wysoko urodzony, chce, aby został swatem, księciem kijowskim. Kiedy władca odmawia, nasz bohater nie poddaje się i porywa księcia, ale pomaga mu w tym wierny przyjaciel – osioł Mojżesz.
 2. Nie obejdzie się oczywiście bez trójcy bohaterów, którzy próbują przemówić nieszczęsnemu porywaczowi i również udać się na wschód. W rezultacie wszystkie postacie zbiorą się w wielkich wyścigach, gdzie czekają na nich nowe niesamowite przygody.