Cynk przyczynia się również do prawidłowej syntezy DNA i utrzymania zdrowej skóry

0

Antiox 30 tabletek Antiox to suplement strona główna na bazie resweratrolu z rdestu japońskiego i koenzymu Q10 z cynkiem, witaminą E, witaminą C i ekstraktami roślinnymi.Cynk, witamina E i witamina C przyczyniają się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym.

Witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i prawidłowej produkcji kolagenu w celu prawidłowego funkcjonowania skóry. Formułę uzupełniają rdest japoński, granat i goji, które działają antyoksydacyjnie.Nie zawiera glutenu i laktozy.SPOSÓB UŻYCIA:

Zaleca się stosować 1 tabletkę dziennie

UWAGI: Suplementy diety nie są przeznaczone jako substytut zróżnicowanego, zbilansowana dieta i zdrowy tryb życia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.

 1. Nie stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na jeden lub więcej składników produktu.
 2. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i w temperaturze pokojowej; unikać narażenia na lokalne źródła ciepła, światło słoneczne i trzymać z dala od wilgoci.
 3. Minimalny okres przydatności do spożycia dotyczy produktu prawidłowo przechowywanego, w nienaruszonym opakowaniu.

Dla dorosłych.Skoncentrowana formułaResweratrol otrzymywany z rdestu japońskiego, jego głównego naturalnego źródła100% składników aktywnych w jednej tabletceKolagen 10 fiolek po 25 mlKolagen to suplement diety na bazie kolagenu, kwasu hialuronowego, niacyny, witaminy B2 i manganu.

Formuła zawierająca 5 g Verisol® i niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, został stworzony z myślą o dobrym samopoczuciu skóry.

Po użyciu zaleca się dokładne zamknięcie opakowania

Przydatny do poprawy elastyczności i jasności skóry oraz do zmniejszenia widoczności zmarszczek. Formułę uzupełnia niacyna, która pomaga w utrzymaniu zdrowej skóry, witamina B2 i mangan, które chronią skórę przed stresem oksydacyjnym. Nie zawiera cukru.

Po użyciu zaleca się dokładne zamknięcie opakowaniaSPOSÓB UŻYCIA: Jedna fiolka dziennie, należy przyjmować w niezmienionej postaci. OSTRZEŻENIA: Suplementy diety nie są przeznaczone jako substytut zróżnicowanej, zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia.

 1. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej trzeciego roku życia.
 2. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.
 3. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, z dala od światła i lokalnych źródeł ciepła.

Minimalny okres przydatności do spożycia dotyczy produktu prawidłowo przechowywanego, w nienaruszonym opakowaniu.

Ekskluzywna formuła Smak Cytrusowy Bez Cukru Paznokcie i Włosy 30 tabletek Nails and Hair to suplement diety na bazie cynku, miedzi, selenu, biotyny, L-metioniny, L-cystyny ​​oraz ekstraktów roślinnych Cynk i selen przyczyniają się do utrzymania zdrowych włosów .

Miedź przyczynia się do prawidłowej pigmentacji włosów i ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym. Pokrzywa i bambus wpływają na kondycję paznokci i włosów. Formułę uzupełniają dwa kwasy siarkowe L-metionina i L-cystyna.

Nie zawiera glutenu ani laktozy

SPOSÓB UŻYCIA: Zaleca się stosować 1 tabletkę dziennie.UWAGI: Suplementy diety nie są przeznaczone jako substytut zróżnicowanego, zbilansowanego pożywienia. i zdrowego stylu życia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.

 • Nie stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na jeden lub więcej składników produktu.
 • Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i w temperaturze pokojowej; unikać narażenia na lokalne źródła ciepła, światło słoneczne i trzymać z dala od wilgoci.
 • Minimalny okres przydatności do spożycia dotyczy produktu prawidłowo przechowywanego, w nienaruszonym opakowaniu.

Po użyciu zaleca się dokładne zamknięcie opakowania. Dla dorosłych. Kompletna formuła Z bambusem i pokrzywą, które działają na kondycję paznokci i włosów 100% składników aktywnych w jednej tabletcehttps://sauber.it/wp-content/uploads/2023/02/borraccia_anticellulite-1.png

SystemLife i MamaWata produkty drenująceDwa produkty drenujące z linii SystemLife, dostępne w wersji antycellulitowej i oczyszczającej, w połączeniu z chłodnym i żywym stylem butelek Single Wall marki Mama Wata, zapewniają ekologiczne i inteligentne samopoczucie.

Współpraca obu marek która wynika z wyznawania tych samych wartości: stylu, zrównoważonego rozwoju i walki z odpadami na rzecz zdrowszego i bardziej ekologicznego stylu życia.

Nie zawiera glutenu i laktozy

Kolorowe butelki na wodę ze stali nierdzewnej i wolne od BPA, dzięki którym możesz zawsze mieć przy sobie dzienną dawkę produktów drenujących o podwójnym działaniu. Ociekacz antycellulitowy butelka 500 ml z miarkąSystemLife Ociekacz antycellulitowy to suplement diety na bazie pięciu ekstraktów roślinnych oraz bromelainy.

Nie zawiera glutenu i laktozyZawiera zieloną herbatę Matcha i słodką koniczynę, które wspomagają drenaż płynów ustrojowych.

Centella i ananas zwalczają przebarwienia cellulitu, wspierając także prawidłowe funkcjonowanie mikrokrążenia. Ananas pomaga również wspomóc drenaż nadmiaru płynów ustrojowych, zmniejszając uczucie ciężkości nóg. Formułę uzupełnia bromelaina i sok z melona, ​​które sprzyjają poprawie trofizmu skóry.Bez cukru, glutenu i laktozy.

Sposób użycia: Przed użyciem wstrząśnij.

Dawkę 20 ml rozcieńczyć w 500 ml wody i pić przez cały dzień OSTRZEŻENIA: Suplementy diety nie są przeznaczone jako substytut zróżnicowanej, zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia.

 • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej 3 roku życia. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Nie stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na jeden lub więcej składników produktu.
 • Nie należy jej spożywać w przypadku spożywania tego samego dnia innych produktów zawierających zieloną herbatę.
 • Nie wolno go spożywać kobietom w ciąży, karmiącym piersią oraz dzieciom poniżej 18 roku życia. Nie należy go spożywać na pusty żołądek. Nadmierne spożycie może mieć działanie przeczyszczające.

Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu w temperaturze pokojowej, unikać narażenia na lokalne źródła ciepła, światło słoneczne i chronić przed wilgocią. Minimalny okres przydatności do spożycia dotyczy produktu prawidłowo przechowywanego, w nienaruszonym opakowaniu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu miesiąca.

Acqua Vitasnella, marka Ferrarelle SpA, przedstawia wodę funkcjonalną Integra o smaku jabłkowym i migdałowym, idealną dla wegan, osób chorych na celiakię i osób nietolerujących laktozy.

Integra to najnowszy dodatek do linii wód funkcjonalnych, po Oczyszczającej z aloesem, Drenażującej z sokiem brzozowym, Nawilżającej z wodą kokosową, Detox z cytryną, imbirem i miętą oraz Detox z koprem włoskim, jagodą i granatem.