zespół

Redakcja

  1. Alicja Müller
  2. Katarzyna Mikołajewska

Korekta

  1. Zuza Zajt (główny korektor)
  2. Julia Kirenia
  3. Aleksandra Naróg
  4. Aleksandra Osmałek
  5. Paulina Surmacz
  6. Emilia Szymańska
  7. Agnieszka Śrutwa
  8. Agnieszka Tkaczyk
  9. Alicja Wielgus
  10. Michalina Woźniak

Obsługa graficzna

Bartek Kliszczyk (admin, grafika)

Teatralia Kraków

  1. Alicja Müller (redaktorka oddziału)
  2. Magda Bałajewicz
  3. Zuzanna Berendt
  4. Agnieszka Dziedzic
  5. Piotr Gaszczyński
  6. Maciej Guzy
  7. Małgorzata Kanik
  8. Marta Kąsiel
  9. Witold Loska
  10. Aleksandra Naróg
  11. Karolina Ścigała
  12. Wiktoria Tabak
  13. Joanna Wisłowska

 

Teatralia Rzeszów

  1. Katarzyna Bolec (redaktorka oddziału)
  2. Katarzyna Cetera
  3. Mateusz Kucyk

Teatralia Łódź

  1. Natalia Chuszcz (redaktor oddziału)
  2. Patrycja Chuszcz

współpracownicy: Agata Wlazło

Teatralia Poznań

  1. Aleksandra Białek (redaktorka oddziału)
  2. Tomasz Błaszak
  3. Monika Krawczak
  4. Zosia Rogowska
  5. Ola Wachowska

Teatralia Radom

  1. Paulina Borek-Ofiara (redaktorka oddziału)
  2. Diana Tomaszewska
  3. Michał Kański

Teatralia Śląsk

Magdalena Czerny-Kehl (redaktorka oddziału)

Teatralia Trójmiasto

  1. Anna Kołodziejska (redaktor oddziału)
  2. Maria Dworzecka
  3. Balbina Hoppe
  4. Julia Lewandowska
  5. Weronika Łucyk
  6.  Patrycja Pankau

Teatralia Warszawa

  1. Anna Bajek (redaktorka oddziału)
  2. Julianna Błaszczyk
  3. Damski Tandem Twórczy (Agnieszka Małgowska & Monika Rak)
  4. Jan Karow
  5. Anna Jankojć
  6. Aleksandra (Pyrkosz) Laskowska
  7. Katarzyna Malec
  8. Małgorzata Perchel
  9. Piotr Piotrowicz
  10. Aleksandra Szeweła
  11. Ida Ślęzak
  12. Katarzyna Wardzyńska
  13. Julia Wróblewska

Teatralia Wrocław

  1. Katarzyna Mikołajewska (redaktorka oddziału)
  2. Sonia Bąk
  3. Agata Iżykowska
  4. Angelika Szubert

Teatralia Szczecin 

  1. Kinga Binkowska (redaktorka oddziału)
  2. Kinga Cieśluk
  3. Maciej Pieczyński

Teatralia Zagranica

  1. Aleksandra (Pyrkosz) Laskowska (redaktor oddziału)
  2. Irena Mostowicz  (Austria, Rosja)
  3. Kamila Potapiuk (Francja)
  4. Magdalena Zielińska (Niemcy)

Założyciele

Magda Raczek, Paweł Łapiński, Inga Niedzielska, Agnieszka Misiewicz, Marta Wąsik, Agnieszka Dziedzic, Kamila Bubrowiecka, Katarzyna Mazur, Jolanta Nabiałek, Beata Kalinowska, Anna Byś

Wydawca

Fundacja Performat: Karolina Wycisk

Współpracowali

Paulina Mundat, Monika Siara, Kaja Podleszańska, Katarzyna Łupińska, Anna Dobrecka, Wioleta Rybak, Kamila Kulesza, Katarzyna Lemańska, Katarzyna Smyczek, Olga Drygas, Natalia Grygiel, Patrycja J. Kowalczyk, Tomasz Wasiak, Paweł Wrona, Emilia Chorążak, Patryk Kolbusz, Paulina Makar, Kamila Potapiuk, Kinga Binkowska, Kinga Cieśluk, Marta Kaszuba, Paulina Pomaska, Karolina Obszyńska, Agnieszka Jedynak, Magdalena Jedynak, Daria Schemberova, Marta Ankiersztejn (foto), Lena Berny, Kamila Bubrowiecka, Anna Byś, Anna Dobrecka-Chmielewska, Jakub Grabowicz, Agata Jastrzębska, Andrzej Jeruszka, Katarzyna Kaczmarek, Beata Kalinowska, Sylwester Kondratowicz (foto), Celestyna Kostrubiec, Patrycja Kowalczyk, Dariusz Kozłowski, Kamila Leśniak (Dworniczak), Karolina Łodygowska, Maria Marchewicz, Inga Niedzielska, Artur Nowakowski, Mateusz Jażdżewski, Katarzyna Pytlos, Paweł Tomaszewski (foto), Marta Wąsik, Stella Winnicka, Marta Woźniak, Paweł Zapendowski, Marta Seredyńska, Adam Domalewski, Stanisław Godlewski, Joanna Żabnicka, Agnieszka Misiewicz, Joanna Grześkowiak, Magdalena Kostuś, Anna Petynia, Sandra Kmieciak, Weronika Murek, Monika Garbarczyk, Maria Górecka, Agnieszka Domańska, Cecylia Pierzchała, Marta Goławska, Marcelina Nowakowska, Katarzyna Oczkowska, Aleksandra Spilkowska, Anna Galewska, Milena Skibska, Zuzanna Zajt

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.